Antyseptik Kids Zobacz większe

Antyseptik Kids

kids

Nowy produkt

100% ekologiczny i bezpieczny dla najbardziej wrażliwej skóry – biodegradowalny, nietoksyczny i niedrażniący, przebadany dermatologicznie.

Pojemność: 500 ml

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

W magazynie

19,92 zł

Więcej informacji

NATURALNY, EKOLOGICZNY PREPARAT CZYSZCZĄCO-DEZYNFEKUJĄCY (do kontaktu ze skórą)

100% ekologiczny i bezpieczny dla najbardziej wrażliwej skóry – biodegradowalny, nietoksyczny i niedrażniący, przebadany dermatologicznie.

AntySeptik KIDS to wyjątkowy, powstały tylko z naturalnych składników ekologiczny środek czyszcząco-dezynfekujący o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odorobójczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne środki chemiczne nie mogą i nie powinny być użyte. AntySeptik KIDS skutecznie czyści i dezynfekuje potraktowaną nim powierzchnię przy jednoczesnej niemalże natychmiastowej eliminacji znajdujących się na niej bakterii, grzybów czy wirusów. Zostało to potwierdzone pozytywnymi badaniami na biobójczość (norma PN-EN 13697:2015-06) oraz pozytywnymi badaniami Polskiego Związku Higieny (preparat poddano badaniom, w których liczba bakterii została zredukowana poniżej granicy wykrywalności po inkubacji w ciągu 10 sekund). Ponadto preparat pozytywnie przeszedł badania dermatologiczne przeprowadzone przez niezależne laboratorium certyfikowane w krajach UE, gdzie stwierdzono brak jakichkolwiek reakcji alergicznych nawet na najbardziej wrażliwej skórze.

Produkt przeznaczony do dezynfekcji mat przeznaczonych do przewijania dziecka, dezynfekcji miejsca ich przechowywania, usuwania moczu i wymiocin z ubranek, materacy, koców, maskotek, dywanów, mebli tapicerowanych, itp. Produkt usuwa także odory pochodzenia naturalnego, zapach moczu, wymiocin itp. Neutralizuje także przykry zapach zużytych pieluch.

Skład:

Aktywowany w procesie elektromechanicznej obróbki delikatny roztwór chlorku sodu i wody, doprowadzony do poziomu PH 6,5 – 8.
Produkt Całkowicie Biodegradowalny
Rozkłada się w ciągu kilku godzin do postaci wody pod wpływem promieniowania UV

Sposób użycia (w zależności od potrzeb):

  • Spryskać czyszczoną powierzchnię

  • Rozpylić w powietrzu bezpośrednio z opakowania lub używając mechanicznego nawilżacza powietrza

  • Spryskać źródło zapachu i pozostawić do wyschnięcia

  • W przypadku przesiąknięcia przedmiotu tapicerowanego polać produktem, aby wniknął do wewnątrz

  • W celu dezynfekcji pomieszczenia, produkt rozprowadzić w pomieszczeniu przy pomocy nawilżacza powietrza

W przypadku uciążliwych odorów, czynność powtarzać, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu

Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w zaciemnionym miejscu, w temperaturze do 35 °C.

Chronić przed naturalnym i sztucznym promieniowaniem UV !

Uwaga !

Nie spożywać! Spożycie skutkuje wyjałowieniem przewodu pokarmowego. W przypadku spożycia popić dużą ilością wody i odbudować florę bakteryjną lub skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi !

Termin ważności – należy zużyć w terminie 6 miesięcy od daty produkcji

Komentarze ()