Antyseptik Pervent N Zobacz większe

Antyseptik Prevent N

pervent n

Nowy produkt

AntySeptik PREVENT N to ekologiczny środek czyszcząco-dezynfekujący o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odorobójczych. 

Pojemność: 500 ml

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

W magazynie

23,17 zł

Więcej informacji

BIOBÓJCZY PREPARAT CZYSZCZĄCO-DEZYNFEKUJĄCY

100% ekologiczny i bezpieczny, biodegradowalny, nietoksyczny i niedrażniący.
Produkt przebadany dermatologicznie.

     AntySeptik PREVENT N to ekologiczny środek czyszcząco-dezynfekujący o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odorobójczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne środki chemiczne nie mogą i nie powinny być użyte. AntySeptik PREVENT N skutecznie czyści i dezynfekuje potraktowaną nim powierzchnię przy jednoczesnej eliminacji znajdujących się na niej bakterii, grzybów czy wirusów. Posiada właściwości sporobójcze, zwalcza najtrudniejsze bakterie, takie jak gronkowiec złocisty (S. Aureus) czy pałeczka ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa). Potwierdzają to badania na biobójczość (norma PN-EN 13697:2015-06) oraz pozytywne badania Polskiego Związku Higieny (preparat poddano badaniom, w których liczba bakterii została zredukowana poniżej granicy wykrywalności po inkubacji w ciągu 10 sekund). Ponadto preparat pozytywnie przeszedł badania dermatologiczne przeprowadzone przez niezależne laboratorium certyfikowane w krajach UE, gdzie stwierdzono brak jakichkolwiek reakcji alergicznych nawet na najbardziej wrażliwej skórze.

Produkt przeznaczony do codziennych zadań związanych z pracami porządkowymi i dezynfekcyjnymi w placówkach leczniczych i opiekuńczych. Preparat może być stosowany do mycia i czyszczenia materaców, mycia podłóg, mebli, sal, toalet itp. miejsc, w których występują bakterie. Produkty cechuje wysoka skuteczność antyodorowa i dobre właściwości czyszcząco-myjące, które pozwalają na zachowanie czystości i nieprzenoszenie brudów oraz bakterii pomiędzy poszczególnymi salami, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo i warunki bytowe pacjentów.

Skład:
Aktywowany w procesie elektromechanicznej obróbki roztwór chlorku sodu i wody.
Produkt Całkowicie Biodegradowalny
Rozkłada się w ciągu kilku godzin do postaci wody pod wpływem promieniowania UV

Sposób użycia (w zależności od potrzeb):
Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć suchą czystą ściereczką
Rozpylić w powietrzu bezpośrednio z opakowania lub używając mechanicznego nawilżacza powietrza
Spryskać źródło zapachu i pozostawić do wyschnięcia
W przypadku uciążliwych odorów, czynność powtarzać, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu

Przechowywanie:
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w zaciemnionym miejscu, w temperaturze do 35 °C.
Chronić przed naturalnym i sztucznym promieniowaniem UV !
Uwaga !
Nie spożywać! Spożycie skutkuje wyjałowieniem przewodu pokarmowego. W przypadku spożycia popić dużą ilością wody i odbudować florę bakteryjną lub skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi !
Termin ważności – należy zużyć w terminie 6 miesięcy od daty produkcji

Komentarze ()